14.1 C
Pristina
Saturday, October 1, 2022
- Advertisement -

Vdes biznesmeni kosovar, u pIagos para një muaji në Gjakovë

Pas qëndrimit disa javë në spital, ka ndërruar jetë biznesmeni kosovar Muhamet Juniku, i njohur si Bedi.

Ai u qëIIua me armë zjarri rreth një muaji më parë, pasi kishte pasur mosmarrëveshje me dorasin.

- Advertisement -

Në bazë të raportit të policisë, pas mosmarrëveshjes i akuzuari kishte shtënë drejt VlKTlMES duke e lënë të pIagosur.

I dyshuari është arrestuar nga Policia e Kosovës, dhe me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje./IndeksOnline

- Advertisement -

- Advertisement -
Të fundit
- Advertisement -
Lajme të lidhura
- Advertisement -