16.7 C
Pristina
Thursday, September 29, 2022
- Advertisement -

Vdes 63-vjeçari nga Serbia që po bënte pushime në Himarë

Një serb 63-vjeçar ka gjetur vdekjen mëngjesin e sotëm në Himarë.

Lidhur me këtë ngjarja policia e Himarës sqaron se serbi S.B. 63-vjeçar ka mbërritur në spital rreth orës 08:00 të mëngjesit. Edhe pse atij i është dhënë ndihma e parë , nuk ka mundur të mbijetojë dhe ka ndërruar jetë në spital.

- Advertisement -

Policia sqaron se serbi dyshohet të ketë vdekur si pasojë e një arresti kardiak.

- Advertisement -
Të fundit
- Advertisement -
Lajme të lidhura
- Advertisement -