14.2 C
Pristina
Friday, March 31, 2023

Vazhdojnë vakitë në Kosovë: Një vajzë dhe një djaIë rrahen në një shkoIIë, shokët këndojnë “O vjehrrës teme o..”

- Advertisement -

Rekomandime

Një përIeshje mes nxënësve të shkollës së mesme ekonomike “Faik Konica” ka ndodhur para dy ditësh në Ferizaj.

- Advertisement -

Në video shihen dy nxënës të klasës së 10-të, një djal dhe një vajzë, duke u përleshur mes vete.

Teksa këta të dy përleshen, shokët e klasës i shikojnë, u bëjnë video dhe këndojnë.

‘’O vjehrrës teme o, vjehërr s’kam me i than’’, dëgjohen zërat teksa dy të rinjtë bëhen ‘’llom’’.

- Advertisement -

Arsyet e kësaj përleshjeje nuk dihen ende.

- Advertisement -

Më shumë

- Advertisement -

Të fundit