17 C
Pristina
Tuesday, May 28, 2024

Vazhdojnë përplasjet e Haxhiut me Ramabajën: “Kush o ky, mos u skuq”, “injorantë, rrugaç”

- Advertisement -

Një tjetër përplasje tjetër e ashpër ka ndodhur sonte në Pressing të T7 në mes të Baton Haxhiut dhe Sadri Ramabaja.

- Advertisement -

Teksa Haxhiu po fliste për kryeministrin, Albin Kurti, e përmendi edhe figurën e Esat Pashës

Por më pas reagoi ashpër Ramabaja, duke pyetur se kush është Baton Haxhiu.

- Advertisement -

”Kush është more ky njeri, është i panjerzillak”, tha Ramabaja.

“Nuk të kam pa bash kështu”, ia ktheu Baton Haxhiu. ”Nuk kam të bëjë me poshtërsinë në fjalor. Unë kur e shoh këtë, polemizojë me Vetëvendosjen, sepse këtë nuk e shoh. Eshtë figurë e padijshme”, vazhdoi Haxhu.

“Injorancë të pafund, kur të shoh ty shoh figurat e ish-sistemit jugosllav”, vazhoi Ramabaja.

- Advertisement -

“Ti as ski lidhje, as informacion. Ti vjen në studio sepse përfaqëson diçka të papërfaqësune . Ti je i padijshëm”, tha Haxhiu

“Ti je injorant”, vazhdoi Ramabaja.

- Advertisement -
Lajmet e fundit
- Advertisement -
Lajme të lidhura
- Advertisement -