8.6 C
Pristina
E diel, 4 Dhjetor, 2022
- Advertisement -

Valon Syla pas vendimit për targat: A u çpordhët a?

Gazetari Valon Syla, ka komentuar, modifikimin e vendimit të Qeverisë, ku Kryeministri Kurti e kumtoi, se nga 1 nëntori do të ketë vetëm “qortim”, kurse konfiskim të targave tek në muajin prill.

- Advertisement -

Syla, ka pyetur Qeverinë, në stilin e tij, “a u çpordhët a?” si dhe i ka quajtur “fmiaqa”

Statusi i Sylës:

“A u çpordhët a?

- Advertisement -

Kush po ju mëson kështu? LDK’ja e dëgjueshme a. E more fmiaqa.

Kurti sun’ e majti me SBASHK e pe mban me diplomaci amerikane.

Këtu kallxon që s’ka intelegjencë emocionale. Se kish leshu pej në fillim e i kish mbet bile nderi e konstruktiviteti. Tash i bjen që i ka zhyt të brendshmet pandershëm ky ‘Napoleon Baba’ i jonë, Albin Kurti me gjyks të pulës.”

- Advertisement -

- Advertisement -
Të fundit
- Advertisement -
Lajme të lidhura
- Advertisement -