18.7 C
Pristina
Tuesday, May 21, 2024

Valon Syla nervozohet, pastaj flet për çmimin e qershive: M’i la për 6 euro se tha po të shoh në Pressing

- Advertisement -

Analisti Valon Syla u shpreh i nervozuar sonte në Pressing në T7 duke hedhur kritika se në Kosovë nuk ka kushte për bërjen e biznesit dhe përmendi edhe ikjen e qytetarëve nga vendi.

- Advertisement -

Ai foli edhe për çmimin e qershive me ton të lartë, duke thënë se 1 kg kushton 15 euro.

“Njerëzit po ikun çdo ditë, nuk ka vend për biznes, 1kg qershija që Albini i ka njollosë, kushton 15 euro. Sot veta, 8 euro tha se jemi duke shku kah qershori, ty masi po të shoh në Pressing tha po ti dha për 6 euro”, tha Syla për shitësin e qershive.

- Advertisement -
Lajmet e fundit
- Advertisement -
Lajme të lidhura
- Advertisement -