16.1 C
Pristina
Wednesday, October 5, 2022
- Advertisement -

Valon Syla: Kurti u tut nga murmurima, u koçit dhe u bë se s’po frikësohet

Një video e kryeministrit Albin Kurti i cili qëndron i patrembur nga rrufeja e fuqishme gjatë prononcimit për mediat është bërë viral nëpër rrjete sociale.

Gazetari Valon Syla thotë se Kurti u frikësua nga murmurima, por u bë kinse nuk pati frikë.

- Advertisement -

Tutat tjera fitohen gjatë jetës dhe përvojës së keqe nga cilado që e traumatizon njeriun.. Edhe Albin Kurti e nali fjalën kur rroku vetëtima aty afër,, duke i zgjatë zanoret… ndërsa gazetarët kcyen nga vetëtima. Dallimi këtu është se Albini bohet që nuk frikësohet dhe rrin i koçit, e gazetarët me gjasë tuten sinqerisht se nuk e kanë gajlen e Albinit”, tha Syla, përmes një shkrimi në Facebook.

Zëdhënësi i Vetëvendosjes tregon se si Kurti nuk iu frikësua bubullimës (VIDEO)

- Advertisement -
Të fundit
- Advertisement -
Lajme të lidhura
- Advertisement -