-4.8 C
Pristina
16 Janar, 2021 - 18:26

Valon Syla: Kam informacione që Hashim Thaçi kthehet në prill

Gazetari Valon Syla ka thënë se Hashim Thaçi do të kthehet në Kosovë në muajin prill.

- Advertisement -

Këto komente ai ka thënë në emisionin Pressing në T7.

“Kam informacione që Hashim Thaçi kthehet në prill”, ka shkruar ai.

Tutje ai ka thënë se në historinë e Kosovës janë vetëm dy figura që do të futen në historinë e vendit.

“Në historinë e Kosovës kanë me u mbajtë Hashim Thaçi dhe Ibrahim Rugova”, ka shtuar ai.

Të fundit

Të tjera nga rubrika