19.3 C
Pristina
Thursday, August 18, 2022
- Advertisement -

Valon Syla i drejtohet deputetit që iu vodhën paratë: 50 mijë euro s’ti Ië vëIIai e le më baxhanaku

Mbi 50 mijë euro para të padeklaruara dhe ari në vlerë 10 mijë euro, i janë vjedhur deputetit nga radhët e Lëvizjes Vetëvendosje, Mirsad Shkreta.

Sipas mediave, paratë nuk kanë qenë të gjitha të tij, por edhe të baxhanakut të tij.

- Advertisement -

Lidhur me lajmin e shpërndarë në media ka reaguar gazetari Valon Syla, i cili tha vëllai nuk t’i lë 50 mijë euro në shtëpi, e lëre më baxhanaku.

“O Mirsad Shkreta, po vëlla me pas s’ti len 50 mijë euro te shtëpia, e le mo baxhanaku.

Po qysh lihen 50 mijë euro kesh në shtëpi?”, shkroi Syla në Facebook.

- Advertisement -
Të fundit
- Advertisement -
Lajme të lidhura
- Advertisement -