3.1C
Pristina
25 Shkurt, 2021 - 03:19

Valon Syla e Luljeta Aliu “përpIasen” në komente: “Ti je gërrnaçe”, “ma e mirë se ti jam 100 hise”

Analistja Luljeta Aliu dhe analisti Valon Syla janë përpIasur në rrjetin social Facebook, rreth rezultatit të zgjedhjeve të 14 shkurtit.

E gjithë “përpIasja” mes tyre ka filluar pas një postimi të Aliut, ku kishte shkruar se “gratë, gërrnaçat edhe rinia i kanë fajet për këto rezultate të zgjedhjeve”.

“Gratë, gërrnaçat edhe rinia i kanë fajet për këto rezultate të zgjedhjeve. Sa keq që nuk mundem me thanë mo se jam e re 😑.

Pata me ndi veten trefish fajtore si gru, plus gru gërrnaçe edhe gru e re gërrnaçe.

Edhe trefish krenare”, kishte shkruar Aliu në Facebook.

Në këtë postim të saj ka komentuar Syla, i cili ka thënë se Aliu është “gërrnaçe e natyralizuar në kosovare”.

Këtij komenti të Sylës i është përgjigjur Aliu, e cila ka thënë se është më e mirë se ai.

“Valon Syla prape ma e mire se ti jam 100 hise”, ka qenë komenti i Aliut.

Të fundit

Të tjera nga rubrika