16.1 C
Pristina
Wednesday, October 5, 2022
- Advertisement -

Valon Maloku: Edhe Albini e Rrahmani me hy në Big Brother s’e arrijnë këtë shikueshmëri

Valon Maloku, drejtor i First Channel dhe producent i reality-shout “It’s My Home” ka qenë i ftuar në Politiko të Kanal 10-shit, për të biseduar mbi rastit e dhunës përbrenda shtëpisë së emisionit.

Ai gjatë gjithë kohës ka tentuar të mbrojë idenë e emisionit, duke thënë se ka thyer rekord të shikueshmerisë.

- Advertisement -

Ai madje ka thënë se edhe po të viheshin Albin Kurti dhe Rrahman Jasharaj përballë njëri-tjetrit në një format të tillë.

“Edhe në shtifshin Albin Kurtin e Rrahman Jasharajn aty [në Big Brother VIP], nuk e mrrijnë shikueshmërinë”, deklaroi Maloku.

- Advertisement -
Të fundit
- Advertisement -
Lajme të lidhura
- Advertisement -