fbpx
-4.2 C
Pristina
E hënë, 6 Shkurt, 2023

‘Vallzo zemër’ kënga më e re nga Ledi Shengjergji & Alban Jashari

- Advertisement -

Duhet Lexuar

Dy këngëtaret e njohur të estradës Ledi Shengjergji dhe Alban Jashari kanë publikuar këngën e tyre më të re në duet.

“Vallzo zemër” mban titullin kënga më e re nga Ledi Shengjergji dhe Alban Jashari, e cila vjen me interpretim të shkëlqyer nga dyshja në fjalë.

“Vallëzo zemër ti vallëzo e kurrë mos u ndal po t’ka hije shpirti im ai fustan i bardhë” ju sjell disponim në prag të festave të fundvitit.

- Advertisement -

Edituar nga Produksioni Labia, me muzikë dhe orkestrim nga Beni Baksi, tekstin e këngës e shkroi Armend Preteni, interpretojnë: Ledi Shengjergji dhe Alban Jashari.

Në vijim premierë: “Vallzo zemër”

 

- Advertisement -

Të fundit

Portieri turk ende nën rrënojat e tërmetit, s’ka informata për gjendjen e tij

Portieri turk, Ahmet Eyup Turkaslan ka përfunduar nën rrënojat e tërmetit të fuqishëm që e goditi sot Turqinë. Derisa gruaja...
- Advertisement -

Më shumë

- Advertisement -