0C
Pristina
2 Mars, 2021 - 02:45

Vajzat s’flasin mes vete, habit veprimi i babait të Ritës për Dua Lipën

Rita Ora dhe Dua Lipa janë në mesin e këngëtarëve më të njohura në botë. Por, ndonëse kanë prejardhje nga i njëjti shtet, ato s’flasin mes vete, shkruan Express.

Arsye për këtë besohet të jetë motra e Ritës, Elena. Sipas raportimeve të mediave, në fillet e karrierës, Dua, i kishte kërkuar ndihmë motrës së Ritës, por se ajo nuk i kishte ndihmuar.

Në një moment kur Dua ishte pyetur në një intervistë për raportin me Rita Ora, ajo kishe buzëqeshur dhe kishte thënë në mënyrë shumë diplomatike: “Prindërit tonë njihen, dhe unë pak a shumë njoh motrën e saj”.

Por, pavarësisht raportit mes vajzave, prindërit e tyre duket se gëzojnë raporte të mira mes vete.

Dukagjin Lipa dhe Besnik Sahatçiu e ndjekin njëri-tjetrin në rrjete sociale e s’janë të rralla as komentet mes tyre.

E pavarësisht raportit të së bijës me Duan, babai i Ritës e ndjek vajzën e mikut të tij në Instagram.

Por, Dua nuk ia ka kthyer “follow’in” atij. Ndërkohë, Dukagjini se ndjek fare Ritën në këtë rrjet social.

Të fundit

Të tjera nga rubrika