11 C
Pristina
Wednesday, October 5, 2022
- Advertisement -

Ushtari publikon foton me të dashurën në internet, por e vërteta që mëson për të e shokoi

Sikurse është bërë traditë tashmë, cdo moment i yni ndahet edhe me të tjerët në rrjetet sociale.

Por në një pikë, këto media janë kthyer edhe në një informues shumë të mirë.

- Advertisement -

Kështu, një ushtar amerikan ka zbuluar një të vërtetë të dhimbshme për të dashurën e tij vetëm pasi hodhi një foto me të.

Përdoruesit i kanë thënë djalit se e dashura e tij, në të vërtetë është një yll P0RN0.

Ata madje nuk kanë ngurruar të postojnë foto dhe video ku ajo shihet “në aksion”.

- Advertisement -

Vajza që shihet në foto quhet Selena Green-Vargas dhe mjafton për të kërkuar me këtë emër në Google për të konfirmuar se ajo është vërtetë një aktore në “filmat për të rritur” .

- Advertisement -
Të fundit
- Advertisement -
Lajme të lidhura
- Advertisement -