13.4 C
Pristina
Wednesday, September 28, 2022
- Advertisement -

Ura shembet gjatë përurimit, pamjet bëhen virale (VIDEO)

Një urë është shembur në momentin kur po i pritej shiriti inaugurues në Kongo.

Pamjet u publikuan në Twitter dhe u bënë virale

- Advertisement -

Në momentin e prerjes së shiritit, mbi urë qëndronin dhjetëra qytetarë, ndërsa nuk u raportua për të lënduar.

- Advertisement -
Të fundit
- Advertisement -
Lajme të lidhura
- Advertisement -