fbpx
3.3 C
Pristina
E shtunë, 4 Shkurt, 2023

Uji i bekuar nuk prishet, teologu tregon eksperimentin në studio

- Advertisement -

Duhet Lexuar

Teologu Miron Cako u shpreh në një intervistë për Euronews Albania se uji i bekuar nuk prishet dhe për ta vërtetuar tregoi një eksperiment në studio.

“Nëse ti do të marrësh një ujë në një ditë tjetër që nuk është data 6 janar dhe do ta marrësh thjesht për ta ekzaminuar, bëjeni,” – u shpreh teologu.

- Advertisement -

Cako propozoi të merren dy shishe ku të ketë ujë të bekuar dhe ujë natyral dhe do të kuptohet që uji i bekuar nuk do të prishet.

“Struktura e formulës së ujit është e prishur, pra çdo gjë që kemi ne është me deformim. Kur është parë me eksperiment struktura e formulës së ujit pas bekimit, struktura ka qenë perfektë,” – u shpreh teologu.

- Advertisement -

Të fundit

Loshi: Momenti ka ardhur, vetëm kjo gjë mund ta shpëtojë Kurtin nga Asociacioni, ose historia s’do ta faIë!

Ish-kandidati i Lëvizjes Vetëvendosje për deputet, Liri Loshi, ka thënë se kryeministri Albin Kurti, mund të shpëtojë, vetëm nëse...
- Advertisement -

Më shumë

- Advertisement -