11 C
Pristina
Wednesday, October 5, 2022
- Advertisement -

U qëIIua me 5 pIumba – Ky është 19 vjeçari që u ekzekutua në Shkodër (FOTO)

Sot përcillet për në banesën e fundit, Erjon Xhenje, 19-vjeçari që u ekzekutua pasditen e djeshme me armë zjarri teksa pinte kafe në një lokal pranë Bulevardit “Bujar Bishanaku”.

Erjon Xhenje u qëIIua me 5 pIumba, të cilët rezultuan fatal, duke i marrë jetën në vend, ndërsa autorët nuk janë kapur akoma.

- Advertisement -

Ata janë larguar menjëherë nga vendi i ngjarjes me një motoçikletë.

Pak minuta më vonë një motoçikletë u gjet e djegur në lagjen “Guerrile” dhe dyshohet të jetë e atentatorëve të 19-vjeçarit.

Ende nuk dihen rrethanat dhe motivet e ngjarjes.

- Advertisement -

q

‘Hajde në shtëpi, po errësohet’, çfarë i tha babai të birit para se të privohej nga jeta

 

- Advertisement -
Të fundit
- Advertisement -
Lajme të lidhura
- Advertisement -