12.6 C
Pristina
Friday, September 30, 2022
- Advertisement -

U njohën në “Tik Tok”, çifti shqiptar rrëfen historinë e dashurisë: Çfarë ndodhi kur u takuam

Françeska Gjoni dhe Ermal Lazaj janë një çift i ri, që njohjen e tyre e kanë pasur në rrjetet sociale. Në një lidhje me Skype nga Italia për “ABC e Mëngjesit”, ata kanë treguar detaje të historisë së tyre të dashurisë.

- Advertisement -

Një ndër arsyet pse çifti janë bashkë, është origjina e përbashkët, pasi janë të dy nga Vlora.

“Ne jemi njohur në shtator. E kam parë një video në Tik Tok dhe më pëlqeu. I gjeta profilin në Instagram dhe aty folëm. Para se të takoheshim, folëm një muaj në Whatapp. Unë bëja si i shkathët në biseda, kur u takuam mu lidh goja”, u shpreh Ermali.

“Kisha shumë ftesa, por e pranova se ishte nga Vlora. U nis Ermali nga Torino, se ne ishim 6 orë larg njëri-tjetrit. Kur e pash për herë të parë, mendova se ishte njësoj si te fotot që kisha parë”, tha Françeska.

- Advertisement -

Kujtojmë që kjo e fundit është e famshme në Tik Tok për imitimin e personazheve të njohur, veçanërisht të politikanes Mesila Doda./abcnews.al

- Advertisement -
Të fundit
- Advertisement -
Lajme të lidhura
- Advertisement -