fbpx
-1.2 C
Pristina
E hënë, 30 Janar, 2023

U mor në pyetje nga policia, nëna e Gerti Shehut përfundon në spitaI

- Advertisement -

Duhet Lexuar

Nëna e 31-vjeçarit Gerti Shehu, i cili suImoi ish-kryeministrin Berisha ditën e sotme, ka qëndruar për rreth 3 orë në ambientet e Komisariatit nr. 1 në Tiranë.

Bëhet me dije se largimi i saj është bërë me një ambulancë për shkak se nuk ishte ndjerë mirë nga ana shëndetësore.

- Advertisement -

Zonja është thirrur për të dhënë disa deklarime pas sulmit që bëri djali i saj ndaj kreut të Partisë Demokratike, Sali Berisha, duke e goditur me grusht gjatë protestës së sotme, raporton tvklan.

Deri më tani nuk është bërë e ditur asgjë dhe nuk dihet ende se çfarë ka deklaruar ajo.

- Advertisement -

Të fundit

HeIIbanianz, shqiptarët që po ‘tmerrojnë’ britanikët: S’ka poIicë që i ndalon

Gangsterët shqiptarë të veshur me Balaclava që përdorin automatikë kanë pushtuar rrugët e Londrës, duke shkaktuar britanikët. Një artikull i...
- Advertisement -

Më shumë

- Advertisement -