13.6 C
Pristina
E premte, 9 Qershor, 2023

U bënë llom mes vete, del një video e re e përIeshjes në Aeroportin “Adem Jashari”

- Advertisement -

Të rekomanduara

Një rrahje mes disa personave raportohet të ketë ndodhur sot në Aeroportin e Prishtinës.

Dyshohet se personat në fjalë kishin pasur një konflikt verbal në aeroplan, pastaj kur kanë zbritur, kanë filluar rrahjen.

- Advertisement -

Siç shihet në video nuk shihet asnjë pjesëtarë i Policisë së Kosovës, dhe vetëm disa qytetarë tentojnë ti ndalojnë.

- Advertisement -
- Advertisement -

Të fundit

Kosova, “viktimë” e Perëndimit për ta shkëputur Serbinë nga Rusia e Kina

Hezitimi i Shteteve të Bashkuara të Amerikës dhe Bashkimit Evropian për ta goditur Serbinë pas tensioneve të fundit në...

Më shumë