fbpx
0.7 C
Pristina
E shtunë, 4 Shkurt, 2023

Turpi serb në Australi, kështu i drejtohen Kosovës

- Advertisement -

Duhet Lexuar

Huliganët serbë vazhdojnë me sjellje të turpshme dhe me këngë nacionaliste duke e përmendur Kosovën sa herë që ju vjen mundësia.

Një gjë të tillë ata e bënë edhe në Melbourne të Australisë.

- Advertisement -

Pas fitores së tenistit serb, Novak Gjokoviq, tifozët atje ia thonë këngës së turpshme, ndërsa nuk iu mungoi as kënga e zakonshme e tyre “Kosova është Serbi”.

Përmes së cilave bëjnë thirrje për luftë dhe të cilat e vendosin Kosovën në hartën e Serbisë.

Ky është edhe një veprim i turpshëm i serbëve që Federata Ndërkombëtare e Tenisit urgjentisht duhet t’i sanksionojë serbët.

- Advertisement -

Të fundit

Stresi: Gruaja e huaj nuk përmendet, Vedati bëri një gjest të pahijshëm

Stresit duket se i kanë penguar komentet e Vedatit për ish-gruan e tij. Ai është shprehur se një gjë e...
- Advertisement -

Më shumë

- Advertisement -