12.7 C
Pristina
Tuesday, March 21, 2023

Tre 16-vjeçarë të vdekur nga aksidenti në Rozhaje të Malit të Zi

- Advertisement -

Të rekomanduara

Tre 16-vjeçarë nga Rozhaja, A.M., S.M. dhe I.D., kanë humbur jetën në një aksident trafiku të premten pas mesnate në Mal të Zi në rrugën kryesore Rozhaje – Baq, afër zonës së Zelenit, ka raportuar “Vijesti”.

Pasagjeri i katërt në veturë, F.D., po ashtu 16 vjeç, ndodhet në rrezik për jetën.

- Advertisement -

Pas aksidentit, ai është transportuar me plagë të rënda në spitalin më të afërt, ku mjekët po luftojnë për jetën e tij.

Automjeti ka rënë në lumë. Dyshohet se tejkalimi i shpejtësisë mund të jetë shkaktar i aksidentit.

- Advertisement -

Të fundit

Sulmuesi i Serbisë suImoi fizikisht arbitrin, pritet dënimi i rëndë

Manchester United mundi Fulhamin 3:1 në Old Trafford të dielën dhe kaloi në gjysmëfinale të FA Cup, por kjo...
- Advertisement -

Më shumë

- Advertisement -