14.2 C
Pristina
Friday, March 31, 2023

Trajkoviq i reagon Lajçakut pas takimit me “Srpskan”: A e ke takuar edhe Radojiçiqin

- Advertisement -

Rekomandime

Këshilltarja e ministrit Nenad Rashiq, Rada Trajkoviq ka reaguar pas takimit që emisari i BE-së për dialogun Kosovë-Serbi, Miroslav Lajcak ka pasur me krerët e Listës Serbe gjatë qëndrimit dy ditor në Kosovë.

- Advertisement -

Trajkoviq e ka pyetur Lajcakun nëse është takuar me nënkryetarin e Listës Serbe dhe atë që merr vendime në atë parti, Millan Radojiçiqin.

“Z.Lajcak, a e keni takuar gjithashtu edhe nënkryetarin e Listës Serbe dhe njeriun që merr vendime, Milan Radjoicic”, ka shkruar Trajkoviq në profilin e saj në twitter.

- Advertisement -

Më shumë

- Advertisement -

Të fundit