7.7 C
Pristina
E mërkurë, 7 Dhjetor, 2022
- Advertisement -

Tragjike: 2 të vdekur në një aksident afër Nekocit

Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur pasditen e sotme në rrugën Komoran-Caralevë, afër Nekocit të Drenasit.

- Advertisement -

2 persona raportohet të kenë humbur jetën, raporton DrenicaOnline.

Policia e trafikut ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po merren me rastin.

DrenicaOnline do të ju mbajë të informuar për kêtë ngjarje të rëndë./DrenicaOnline

- Advertisement -
Të fundit
- Advertisement -
Lajme të lidhura
- Advertisement -