13.4 C
Pristina
Monday, May 27, 2024

Tipik shqiptar, Jorginho për Granit Xhakën: “Më çoi në restaurant dhe nuk më la të paguaja…”

- Advertisement -

Futbollisti italian, Jorginho po kalon momente të mira në Premier League në ekipin, Arsenal pas transferimit të tij nga Chelsea gjatë mini afatit dimëror.

- Advertisement -

Jorginho tregoi një histori interesante që ka pasur në fillim me lojtarin shqiptar, Granit Xhaka, shkruan LIG Sport.

“E pyeta një ditë më parë se ku mund të shkoja për darkë këtu dhe ai më rezervoi dhe nuk më la të paguaj. Isha si “Ok, faleminderit shumë.” Ha ha ha.”

- Advertisement -

- Advertisement -
Lajmet e fundit
- Advertisement -
Lajme të lidhura
- Advertisement -