18.4 C
Pristina
E enjte, 8 Qershor, 2023

Tim Shkupi i ofron “urinën e devesë” Nexhmedin Spahiut live në emision: Pije ti urinën, unë po e pi rakinë – Ja çfarë ndodh

- Advertisement -

Të rekomanduara

Në emisionin Kojshia Show, këtë javë të ftuar ishin analisti Nexhmedin Spahiu dhe Musa Lamallari, i njohur si Tim Shkupi, të cilët diskutuan për temën se a ka islamofobi në Kosovë.

Tim Shkupi sfidohet në këtë emision për të zgjedhur mes “urinës së devesë” dhe rakisë, ndërsa ky i fundit thotë se “nëse Nexhmendin Spahiu e pi urinën, ai do ta pijë rakinë”.

Ndiqeni minutën e 35:00 të emisionit për ta parë këtë moment.

- Advertisement -

- Advertisement -
- Advertisement -

Të fundit

Ukraina nis kundërofensivën

Ukraina ka nisur kundërofensivën ndaj ushtrisë ruse, raportoi të enjten mediumi ukrainas KyivPost. Ushtria e Ukrainës ka paralajmëruar se nëpërmjet...

Më shumë