fbpx
3.3 C
Pristina
E shtunë, 4 Shkurt, 2023

Tifozi shqiptar që futi fIamurin e UÇK’së në stadium: Kur shënoi Serbia, tifozët e tyre ktheheshin dhe festonin para meje

- Advertisement -

Duhet Lexuar

Tifozi shqiptar, Ubejd Shiti i cili ishte i pranishëm në stadium në ndeshjen Serbi – Zvicër ka treguar për emocionet që kishte gjatë takimit.Shqiptari u bë senzacion në mediat online, pasi fotografia e tij me flamurin e UÇK’së në stadium u bë virale dhe u shpërnda nga mijëra persona.

Sipas Ubejd Shitit, emocionet që ai kishte në momentin kur u fut në ndeshje ishin të papërshkrueshme.“Ndeshja ishte full emocione, flamurin e kam qe 7 muaj këtu prej kur jam ardhë në Katar. Para se me ardhë këtu e kam planifiku ta fus flamurin në stadium. Kur serbët shënuan, tifozët e tyre u kthyen nga unë duke festuar dhe duke më ofenduar. Kur Zvicra shënoi për 3-2 ishte e jashtëzakonshme, dola nga kontrolli”, tha Shiti për Kanal10.

- Advertisement -

Të fundit

Stresi: Gruaja e huaj nuk përmendet, Vedati bëri një gjest të pahijshëm

Stresit duket se i kanë penguar komentet e Vedatit për ish-gruan e tij. Ai është shprehur se një gjë e...
- Advertisement -

Më shumë

- Advertisement -