fbpx
3.3 C
Pristina
E shtunë, 4 Shkurt, 2023

Tifozët serbë sërish provokojnë me thirrjet për Kosovën

- Advertisement -

Duhet Lexuar

Serbët nuk po ndalin provokimet e tyre në Kupën e Botës “Katar 2022”.

Ata kanë provokuar tashmë futbollistët nga Kosova, Granit Xhakën e Xherdan Shaqirin, si dhe shtetin e Kosovës.

- Advertisement -

Në ndeshjen e Zvicrës kundër Serbisë, që është duke u zhvilluar momentalisht në stadiumin “974”, ata po dëgjohen duke provokuar përmes këngëve.

“Kosova është zemra e Serbisë”, janë thirrjet që po dëgjohen.

- Advertisement -

Të fundit

Kryeministri Kurti tregon çfarë diskutoi me Erdoganin, sjeII fotografi nga takimi në StamboII

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti ka thënë se në takim me presidentin turk, Recep Tayip Erdogan ka diskutuar për...
- Advertisement -

Më shumë

- Advertisement -