12.7 C
Pristina
Tuesday, March 21, 2023

Tifozët serbë iu rikthehen skandaleve, e shfaqin prapë hartën e Kosovës me ngjyrat e flamurit të tyre

- Advertisement -

Të rekomanduara

Skandali i radhës ka ndodhur në ndeshjen mes Partizanit të Beogradit dhe Bayernit në kuadër xhiros së 24-të të Euroligës në basketboll.

Në shkallët e palestrës është shfaqur sërish harta e Kosovës me ngjyrat e flamurit serbë.

Madje, shihet edhe një tifoze e cila e ka të veshur një fanellë me simbolin e njëjtë.

- Advertisement -

Kujtojmë se ky flamur është shfaqur edhe në Kampionatin Botëror të Katarit, me ç’rast Serbia ishte dënuar me para.

- Advertisement -

Të fundit

Rritet edhe më tepër çmimi për shkuarje në Haxh, kjo është shifra marramëndese që duhet ta paguani

Bashkësia Islame e Kosovës është deklaruar në lidhej me shkuarjen në Haxh, edhe për këtë vit. Në kuadër të kësaj,...
- Advertisement -

Më shumë

- Advertisement -