16.1 C
Pristina
E shtunë, 10 Qershor, 2023

Tifozët e Serbisë injorohen nga ata të Malit të Zi për fyerjet ndaj Kosovës

- Advertisement -

Të rekomanduara

Në Podgoricë po luajnë Mali i Zi dhe Serbia. Rezultati është 0:0, ndërsa deri më tani vendasit janë shfaqur më të rrezikshëm.

Në stadium janë edhe tifozët e Serbisë, që kanë tentuar të bëjnë thirrje anti-Kosovë.

- Advertisement -

Sipas “scsport.ba”, tifozët serbë kanë nisur thirrjen “Kosovo”, me shpresë që malazezët do të vazhdojë me thirrjen “Serbia”. Por serbët jaën injoruar plotësisht nga tifozët vendas. Tifozëve serbë kjo nuk u pëlqeu dhe menjëherë filluan me fyerje nga Malit të Zi.

- Advertisement -
- Advertisement -

Të fundit

Gjenerali amerikan për situatën në veri: Shqetësuese shmangia nga përpjekjet për stabilitet

Gjenerali amerikan Daniel Hokanson, Shef i Byrosë së Gardës kombëtare dhe anëtar i Shefave të Shtabit të përbashkët...

Më shumë