3.1 C
Pristina
22 Janar, 2021 - 01:21

Tërmkolli tregon se kush pret që do e fitojë Podujevën

Ish-deputetja e LDK-së, Melihate Tërmkolli, ka treguar se kush pret që të fitojë zgjedhjet lokale në komunën e Besianës.

Ajo thotë se keto zgjedhje nuk jane percaktuese pë asnjë parti.

“Podujevën do ta fitojë LDK-ja”, thotë Tërmkolli.Tutje ajo ka thënë se subjetki që i takon ka vlera të mëdha dhe është ndër më të rëndësishmet në shtetndërtim.

“LDK-ja nuk lavdërohet, vetëm punon. E di që të themi vetëm ne kemi bërë, është pak e padrejtë. Por mund të shikoni edhe vetë.

Jemi të bombarduar që disa vite prej rrjeteve sociale etjj.. këto zgjedhje në Podujevë nuk janë përcaktuese.

As për LDK-në as për VV-në dhe as për PDK-në. Pasi tre parti janë këtu”, shtoi ajo në T7.

Të fundit

Të tjera nga rubrika