19 C
Pristina
Wednesday, June 19, 2024

Tërmeti “shkund” Shqipërinë

- Advertisement -

Në Shqipëri janë ndjerë lëkundje tërmeti paraditen e sotme.

- Advertisement -

Lëkundjet kanë qenë me magnitudë 4.1 të shkallës rihter dhe me epiqendër në Elbasan.

- Advertisement -
Lajmet e fundit
- Advertisement -
Lajme të lidhura
- Advertisement -