9.8 C
Pristina
Thursday, April 25, 2024

Tërmeti shkund Bujanovcin, dridhjet ndihen edhe në Kosovë

- Advertisement -

Një tërmet prej 2.3 ballë të Rihterit është regjistruar në zonën e Bujanocit.

- Advertisement -

Tërmeti ka rënë në ora 17:19.

Është me intensitet shumë të ulët dhe qytetarët kanë raportuar se dridhja është ndjerë edhe në zonën brenda territorit të Kosovës.

- Advertisement -
Lajmet e fundit
- Advertisement -
Lajme të lidhura
- Advertisement -