22.3 C
Pristina
Thursday, July 18, 2024

Tërmeti në Turqi | Futbollisti raportohet i zhdukur, një ditë më parë i dhuroi fitoren skuadrës

- Advertisement -

Lojtari i kombëtares ganeze, Christian Atsu, raportohet të jetë zhdukur pas tërmetit në Turqi.
31-vjeçari ka luajtur më parë me Newcastle United, Everton dhe Porto. Aktualisht ai është futbollist i Hatayaspor në Antakya në Super Ligën Turke.
Një ditë më parë ai ishte hero sepse i dhuroi fitoren skuadrës së tij me anë të një goli në minutën e 97. Në lidhje me zhdukjen e tij ka reaguar klubi i Newcastle, ku Atsu luajti për pesë vjet.

- Advertisement -

“Lutemi për disa lajme pozitive”, shkroi klubi.

- Advertisement -
- Advertisement -
Lajmet e fundit
- Advertisement -
Lajme të lidhura
- Advertisement -