13.6 C
Pristina
E premte, 9 Qershor, 2023

Tërmeti i fortë godet Greqinë, epiqendra dhe magnituda

- Advertisement -

Të rekomanduara

Greqia është tronditur nga disa lëkundje të forta tërmeti pak minuta më parë.

Tërmeti ka qenë i magnitudës 5.5 me epiqendër në ishullin Dodecanes, ndërsa thellësia ka qenë 100 kilometra. /Abc news

- Advertisement -

- Advertisement -
- Advertisement -

Të fundit

Kosova, “viktimë” e Perëndimit për ta shkëputur Serbinë nga Rusia e Kina

Hezitimi i Shteteve të Bashkuara të Amerikës dhe Bashkimit Evropian për ta goditur Serbinë pas tensioneve të fundit në...

Më shumë