22 C
Pristina
Tuesday, August 9, 2022

Tërmet në Kosovë

Sot në mëngjes janë ndjerë lëkundje të tokës në Kosovë.

Lekundjet janë ndjerë në rajonin e Ferizajt, shkruan faqja EMSC

Raportohet se lëkundje të tokës ka pasur edhe në Serbi dhe Maqedoni të Veriut.

Të fundit
Lajme të lidhura