8.6 C
Pristina
E diel, 4 Dhjetor, 2022
- Advertisement -

Teologu i njohur kosovar i reagon ashpër Molliqajt: Në paç ‘zuzë’, hajde nise Iuftën

Teologu i njohur kosovar, Mustafa Bajrami i ka reaguar ashpër Dardan Molliqajt të PSD-së në lidhje me hapësirën mediatike që po i ipet hoxhallarëve.

Për këtë është revoltuar Bajrami duke i thënë se ‘pabesimtari dhe ateisti i rexhur Dardan Molliqaj kërkon që neve hoxhallarëve të na shpallet Iuftë frontale dhe e pamëshirshme’, shkruan ai në facebook.

- Advertisement -

Tutje anëtari i VV-së ka shkuar më teje duke e sfiduar me një përballje.

“Edhe unë botërisht i përgjigjem dhe e sfidoj: Në paq zuzë, hajde nise luftën që e paske ndër mend. Ta shohim se për çfarë Iufte e ke fjalën. Mate veten me neve hoxhallarët dhe me besimtarët e këtij vendi.

Prandaj kam thënë shumë herë se fara e këtillë e ateistëve është farë e fëlliqur. Para se të jetë farë e rrezikshme, për vendin tonë e për popullin tonë…!”, e përmbyll reagimin e tij Mustafa Bajrami.

- Advertisement -

- Advertisement -
Të fundit
- Advertisement -
Lajme të lidhura
- Advertisement -