fbpx
0.5 C
Pristina
E hënë, 30 Janar, 2023

Tensione në Kuvendin e Republika Srpskas, deputetët i marrin ‘turr’ njëri-tjetrit

- Advertisement -

Duhet Lexuar

Disa deputetë në Kuvendin e Republikës Srpska në Bosnjë, për pak sa nuk janë rrahur.

Në rrjete sociale është publikuar një video, ku shihet një tension ndërmjet deputetëve Nebojsha Vukanoviq dhe Petko Rankiq.

- Advertisement -

Përplasja e mundshme fizike mes dy deputetëve, është evituar nga një grup deputetësh.

Sipas mediave, nuk dihet saktësisht se për çfarë u zunë dy deputetët.

- Advertisement -

Të fundit

A është ky skandaI dipIomatik nga presidenti kroat? MiIovanoviq: Kemi aneksuar Kosovën, është marrë nga Serbia

Presidenti kroat Zoran Millanoviq, njihet me deklarata kontroverse edhe për tema që bëjnë bujë edhe jashtë kofinëve të Kroacisë. Millovanoviq...
- Advertisement -

Më shumë

- Advertisement -