16.1 C
Pristina
Wednesday, October 5, 2022
- Advertisement -

“Të suImosh ministrin Muratin në ditën kur lajmëron ndihmë financiare, është një veprim huligan”

Një nga këshilltarët e kryeministrit Kurti, Jeton Zulfaj, përmes një postimi në profilin e tij në Facebook, ka reaguar pas suImit ndaj ministrit të Financave, Hekuran Muratit, gjatë ditës së sotme në lagjen Dardania në Prishtinë.

Zulfaj, veprimin e PSD-së e quan veprim huligan të neveritshëm dhe me plotë urrejtje

- Advertisement -

Postimi i plotë

Të suimosh ministrin Hekuran Murati në emër të punëtorëve, ditën kur ai lajmëron ndihmë financiare qindra milionë euro për të gjithë punëtorët tregon krizën e thellë të mungesës së parimeve, ideve dhe të kauzës të atyre që e suImuan.

E kur mungojnë parimet, idetë dhe kauza, ky aksion është asgjë më shumë se një veprim huligan, i neveritshëm dhe me plotë urrejtje.

- Advertisement -

- Advertisement -
Të fundit
- Advertisement -
Lajme të lidhura
- Advertisement -