5.3 C
Pristina
Sunday, April 21, 2024

“Te një makinë e prishtë, e mbështeta…” Naimi tregon se ku dhe si e puthi Mihrijen për herë të parë

- Advertisement -

Mihrije Braha dhe Naim Abazi kanë qenë të ftuar në emisionin ‘District’.

- Advertisement -

Ata janë përballur me pyetje pikante.

Ata janë përgjigjur edhe në pyetjet që ndoshta për të cilat s’kanë folur asnjëherë.

- Advertisement -

E, një nga pyetjet ka qenë se cili e dha puthjen e parë, në kohën kur ishin të rinj

Në këtë pyetje, u përgjigj Naimi, i cili tregoi një storie interesante, të cilën mund ta ndiqni më poshtë:

- Advertisement -
Lajmet e fundit
- Advertisement -
Lajme të lidhura
- Advertisement -