19.3 C
Pristina
Thursday, August 18, 2022
- Advertisement -

“Të lidhi për shtylle” – Pushuesin në Durrës e kërcënojnë veç pse u ul në karrige buzë plazhit

Një pushues në Golem është përballur sot me një situatë shumë të pakëndshme dhe të rrezikshme.

Gjersa ai ishte ulur në një karrige të vendosur në bregun e detit, një person vije dhe i kërkon në formë agresive të çohet nga aty.

- Advertisement -

Ai madje e fyen dhe kërcënon pushuesin.

Gjithë këtë moment, ai e ka incizuar me telefon dhe e ka denoncuar në median shqiptare, “Joq Albania”.

Denoncimi i plotë:

- Advertisement -

Prsh JOQ! Ka dhe me keq, pa shtru peshqirë, n’buze Golemit.

Me tha largohu se o zon private, rrezik vitin tjeter do i vejne gardh edhe zones se ujit te Detit.

Eshte nje subjekt privat ne zonen e Golemit , prane Porta Kavales, ku k’to dite te fundit ndertoi nje bar ne zonen e reres ku vjet kjo zone ishte zone publike. Faleminderit.

- Advertisement -

VIDEO

 

View this post on Instagram

 

A post shared by JOQ Albania (@joqalbania)

- Advertisement -
Të fundit
- Advertisement -
Lajme të lidhura
- Advertisement -