15.1 C
Pristina
Friday, September 30, 2022
- Advertisement -

Takim i papritur: Kurti mbërrin për 2 orë në vilën 30 për takimin sekret me Ramën

Kryeministri Edi Rama po zhvillon një takim me kryeministrin e Kosovës Albin Kurti në ambintet e Vilës qeveritare 30 në Tiranë.

Takimi mes Kurtit dhe Ramës është zhvilluar larg vëmendjes së mediave. Ende nuk ka detaje në lidhje me arsyet e takimit apo të vizitës së kreut të qeverisë së Kosovës në Shqipëri.

- Advertisement -

 

- Advertisement -
Të fundit
- Advertisement -
Lajme të lidhura
- Advertisement -