-4.2 C
Pristina
16 Janar, 2021 - 13:39

Zvicërr

- Advertisement -

Arrestohet kosovari në Zvicër, po punonte në të “zezë”

Të mërkurën, më 1 korrik, rreth orës 8:30 të mëngjesit, një 30-vjeçar, shtetas i Kosovës është gjetur duke punuar si punëtor i paligjshëm në...

Kosovari prezantohet si polic në Zvicër, ia merr plakës zvicerane 15 mijë franga

Zyrtarët kanë arritur ta marrin zarfin me rreth 15,000 franga, me rastin e kontrollimit të bërë të një kosovari 31 vjeçar dhe bashkëpunëtorit të...

Një kosovar humb drejtimin në autostradën e Zvicrës, shiko pamjet

Një kosovar ka mundur të shkaktonte viktima në një aksident në Zvicër. Në autostradën A1 të Cyrihut, kosovari e ka humbur drejtimin me veturën BMë...
- Advertisement -

Te tjera

- Advertisement -