-0.7 C
Pristina
15 Janar, 2021 - 14:57

Zonja Meri

- Advertisement -

Kush do t’i fitojë zgjedhjet e 6 tetorit, sipas zonjës Meri

Vetëm dy ditë na ndajnë nga zgjedhjet e 6 tetorit dhe kureshtja se kush do të fitoj kësaj radhe, duke të jetë tejet e...
- Advertisement -

Te tjera

- Advertisement -