-5.8 C
Pristina
16 Janar, 2021 - 21:04

Znaqk

- Advertisement -

Tomë Gashi, Milaim Zekës: Sqaroje opinionin pse Kadri Veselit të quajti “Znaqk”

Avokati i njohur dhe përkrahësi i Lëvizjes “Vetëvendosje”, Tomë Gashi ka shprehur keqardhje për disa deklarata të ish-deputetit, Milaim Zeka, të bëra para disa...
- Advertisement -

Te tjera

- Advertisement -