-0.7 C
Pristina
15 Janar, 2021 - 15:08

Zllatan Ibrahimovic

- Advertisement -

Ibrahimovic ateron në Milano, 14 ditë në karantinë

Zlatan Ibrahimovic është rikthyer në Milano. Suedezi ka zbarkuar në Malpensa rreth orës 19:35 dhe është nisur menjëherë për në qendrën sportive të kuqezinjve, ku...
- Advertisement -

Te tjera

- Advertisement -