1.9 C
Pristina
21 Janar, 2021 - 12:28

Zhelko Komshiq

- Advertisement -

Lavrov e pëson keq në Sarajevë: Ja pse Komshiq refuzoi ta takojë ministrin e jashtëm rus

Në një konferencë shtypi, anëtari i Presidencës së Bosnjë-Herzegovinës Zhelko Komshiq deklaroi arsyet pse ai, si dhe anëtari tjetër Shefik Xhaferoviq, nuk e priti...

Komshiq: Kosova është shtet i pavarur dhe pikë

Anëtari kroat i Presidencës së Bosnje e Hercegovinës, Zhelko Komshiq, ka thënë se Kosova është shtet i pavarur dhe se një çështje e tillë...
- Advertisement -

Te tjera

- Advertisement -