6.3 C
Pristina
21 Janar, 2021 - 12:56

Zharko Koraq

- Advertisement -

Deputeti nga Serbia: Kosova kurrë nuk ka qenë pjesë e Serbisë

Deputetët e Kuvendit të Serbisë, Zharko Koraq dhe Dragan Shormaz, kanë folur në lidhje me çështjen e Kosovës në emisionin e ri të serisë...

Deputeti serb trondit Beogradin me deklaratën e tij për Kosovën

Deputeti i Serbisë thotë se Kosova kurrë s’ka qenë në fakt pjesë e Serbisë Deputetët e Kuvendit të Serbisë, Zharko Koraq dhe Dragan Shormaz, kanë...
- Advertisement -

Te tjera

- Advertisement -