-6.1 C
Pristina
16 Janar, 2021 - 22:34

Zaim Kurti

- Advertisement -

A e keni ditur se ky është babai i Albin Kurtit?

E kemi parë shpesh me gruan dhe të bijën e tij nëpër tubime e nëpër media, por a e dini kush është babai i...
- Advertisement -

Te tjera

- Advertisement -