0.3 C
Pristina
20 Janar, 2021 - 21:13

Zahir Pajaziti

- Advertisement -

Shtatoreve në kryeqytet ua mbuluan sytë, nuk dihet kush e bëri

Tri shtatoret që gjenden nëpër sheshet e Prishtinës, ajo e heroit Zahir Pajaziti, ish-Presidentit Ibrahim Rugova dhe heroit të gjithë shqiptarëve, Skënderbeu sot kanë...

Rrëfim i ish-ushtarëve të UÇK-së për aksionin e parë pas vdekjes së Zahir Pajazitit

Duke mos duruar padrejtësitë që po i bëheshin popullit shqiptar nga regjimi serb, të rinj e të reja, burra, gra, fëmijë e pleq ngritën...
- Advertisement -

Te tjera

- Advertisement -